Časté dotazy

Výuka online

 

Jedná se o klasickou výuku jako při docházkových kurzech tzv. F2F. Vidíme se, slyšíme se a využíváme textové okno pro zápisky během hodiny. Pravidelnou jazykovou výuku mohou absolvovat i časově vytížení lidé, kteří cestují nebo mají variabilní časový program. Výuku můžete mít na cestách, v hotelu, doma, kdekoliv, kde je připojení k Internetu.

Výuka on-line je vedena systematicky, individuálně a konverzačně. Cílem výuky je sebevědomé a korektní používání cizího jazyka ve všech oblastech a s důrazem na rozvíjení všech čtyřech dovedností. Z každé hodiny dostáváte zpětnou vazbu a systematicky navazující materiály pro přípravu na další hodinu. Také dostáváte navíc sdílený externí disk (v ceně výuky) a individuální péči s ohledem na vaše schopnosti a možnosti. Objektivní měření pokroku dle všeobecných standardů (Evropský referenční rámec pro jazyky) a příprava na průběžné testy, které objektivně měří váš pokrok, jsou také v ceně výukových hodin.

Výhodou při výuce online, která je efektivnější a mnohem intenzivnější než výuka F2F, je tzv. "interaktivní tabule" - textové okno, které využívá současně student i vyučující k psaní poznámek během hodiny (spelling, slovíčka, gramatika atd.). Poznámky z "tabule" si po hodině vyučující i student kopírují a vyučující z nich vytvoří pro studenta zpětnou vazbu, kterou mu posílá po každé hodině.

Výuka online je vhodná pro všechny jazykové úrovně od úplných začátečníků po velmi pokročilé studenty, pro výuku odborného jazyka, pro pravidelnou systematickou výuku nebo pro jednorázové konzultace za účelem přípravy na jednání, kongresy, pracovní cesty, zkoušky apod. Klienti si zpravidla výuku online velmi rychle oblíbí díky individuální péči a časové dostupnosti.

Flexibilní rozvrh hodin a nižší cena oproti docházkové výuce jsou u výuky online příjemným bonusem.

Během výuky standardně pracujeme se všemi výukovými materiály a jazykový metodik vás vede tak, abyste postupovali systematicky a sebevědomě směrem k sebejistému a korektnímu jazykovému projevu.

Z každé hodiny také získáváte podrobnou zpětnou vazbu formou zopakování a upevnění probrané látky.

Ti z vás, kteří cizí jazyk používají pro každodenní komunikaci (obchod, technologie, finance, výzkum aj.), ocení možnost vyladění jazykového projevu korekturami spolu s vyplněním mezer v gramatice a slovní zásobě a odstraněním zažitých chyb, které mohou vést k nedorozumění. Výuka odborného jazyka je u naší specializace samozřejmostí.


Výuka probíhá systematicky ve vámi zvoleném cizím jazyce, Angličtina, Francouzština, Ruština, Španělština a Němčina, s vyučujícím, který je profesionální, certifikovaný metodik v daném jazyce. Našim klientům umožňujeme vyzkoušet si mezinárodní jazykové zkoušky nanečisto. (Cambridge, TOEFL aj.)

Co potřebujete pro výuku online?

Pouze připojení k Internetu, web kameru a mikrofon. Zařízení – PC, notebook, tablet nebo mobilní telefon.

Po dohodě s klientem pro něho vybereme vhodnou aplikaci a zajistíme kompatibilitu s jeho zařízením (PC, tablet apod.). Tyto služby jsou v ceně výuky.

Díky multimediálním technologiím můžeme využívat jak aplikaci Skype, tak i profesionální videokonferenční aplikace.

Klíčem k rychlému asebevědomému ovládnutí cizího jazyka je pravidelný kontakt s jazykem minimálně 2x týdně pod vedením profesionálního metodika a příprava do hodin formou systematického řízeného samostudia.

Reference: Bc. Hana Vítová

Kontakt: vitova@collegiumpro.cz, info@collegiumpro.cz

Tel.: +420 721 440 642

Ceník - výuka online

 

 

 

 

 

 
[O nás] [Profily členů] [Reference] [Aktuality] [Časté dotazy] [Ceník] [Kontakty]