Časté dotazy

Překlady a tlumočení

 

Překlady od členů Collegia Pro jsou zárukou té nejvyšší kvality překladů ve standardní cenové relaci. Překlady vyhotovujeme rychlostí 2 až 4 normostran denně nebo expresně. Objednávku e-mailem či po telefonu zpracujeme do 24 hodin.

Se zákazníkem konzultujeme účel překladu tak, aby byly odborné termíny přesně zasazeny v kontextu.

U překladů knih, reprezentativních materiálů a odborné literatury, jsme vždy v kontaktu s autorem či zadavatelem a veškeré konzultace jsou zdarma.
Po celou dobu zpracování překladu jsme se zákazníkem v kontaktu online, po telefonu či osobně. Překládáme propagační brožury, firemní certifikáty, smluvní dodatky, webové stránky, e-shopy, technické manuály, výroční zprávy, firemní korespondenci aj. Spolupracujeme se všemi pověřenými pracovníky zadavatele překladu - grafici, nakladatelé, správci sítí, projekt manažeři.

Naší konkurenční výhodou je osobní kontakt překladatele se zákazníkem, výborné reference od našich spokojených zákazníků,

záruka přesnosti a kvality překladu spolu s praxí a příslušným vzděláním. Překlady nedelegujeme jak to bývá zvykem u překladatelských agentur a překlad vždy vypracovává osoba pověřená, která je s vámi v kontaktu. Stylistické korektury reprezentativních textů rodilými mluvčími jsou samozřejmostí.
Našim stálým zákazníkům poskytujeme výrazné slevy, jelikož se orientujeme v odborné terminologii z jejich předmětu podnikání.

Pro rychlé objednání překladu (angličtina, ruština, němčina) využijte: vitova@collegium.cz nebo tel.: +420 721 440 642 - Bc. Hana Vítová

Přejete-li si kontaktovat konkrétní osobu, využijte prosím sekci kontakty.

 

 

 

 
 
 
 
[O nás] [Profily členů] [Reference] [Aktuality] [Časté dotazy] [Ceník] [Kontakty]